HomeAktualityPrihlásenieZaregistruj saOn-line rezerváciaKontakt
POZOR ZMENA!!!   POZVANIE DO OSTRAVÍC
29. apríl 2016

POZOR ZMENA!

Stretnutie priateľov a členov klubu v OSTRAVICIACH sa presúva na termín 9.mája z dôvodu nepriazne počasia.ŠTARTUJEME o 9:00h.

Vzhľadom na obmedzený počet green fee sa zaregistrujte včas.

Tešíme sa na vás! Tím P.Ž.G.K.

Registrácia +421 905 843 538+421 905 843 538 alebo +421 905 804 810+421 905 804 810 alebo golf@golfinvent.sk

POZVANIE
25. apríl 2016

Dňa 28.4.2016 o 16:30h vás srdečne pozývame na slávnostné vyhlásenie víťazov klubovej ligy „hra na jamky“, ktoré sa uskutoční v priestoroch prvého žilinského golfového klubu. Zároveň prijmite pozvanie na  JARMILA FUN CUP, ktorým ukončíme zimnú indoorovú sezónu

Tešíme sa na zdieľanie spoločného aplauzu víťazom!!!
 

POZOR ZMENA ORGANIZÁCIE DOPRAVY
25. apríl 2016

Ulica Obežná je zobojsmernená. PARKOVANIE pre návštevníkov a členov golfového klubu je umožnené priamo v areáli obchodnej spoločnosti, sídliacej v susedstve golfového klubu. V priebehu tohto týždňa budeme realizovať umiestnenie a presné značenie smerových parkovacích tabúľ. Verím, že táto zmena nijak nenaruší Váš zámer navštíviť nás.

MILOSLAVA FC
17. február 2016

Opäť skvelá nálada a zdravá súťaživosť! Gratulujeme víťazom MILOSLAVA FUN CUP, ktorí preukázali výborné hráčske schopnosti nielen na zelených greenoch ale aj v indoore. Vďaka najmodernejšej technológie golfových simulátorov FULL SWING GOLF je príprava na outdoorovú golfovú sezónu absolútne vhodná.

GRATULUJEME Maránovi Grófovi, ktorý bodoval pred Demeterom Markulčekom a Ivanom Cesnekom.

Fotogaléria k nahliadnutiu 

KLUBOVÁ LIGA "HRA NA JAMKY"
1. január 2016

SKUPINY HRÁČOV NA MESIAC MAREC 2016

Prihlásiť sa môžete na tel.č. +421905843538+421905843538, +421415652728+421415652728 mail:golf@golfinvent.sk

VIANOČNÝ PUNČ
11. december 2015

Prvý žilinský golfový klub si váži príchod každého jedného člena, ktorý rozprúdi kladný vzťah k aktivitám tohto klubu. Každý jeden ste obrovským prínosom. Ďakujeme!

VEČER SPOLOČENSKÝCH HIER
25. október 2015

Máte chuť zahrať si CSRABBLE, KOCKY, KARTY či iné spoločenské hry? Golfový klub pravidelne organizuje OTVORENÉ podujatie, ktoré je venované príjemným spoločenským  zábavám. Zúčastniť sa môže KTOKOĽVEK, stačí si so sebou priniesť dobrú náladu. mini FOTO

Do skorého videnia pri ďalšej partičke!
 

OFICÁLNE OTVORENIE ZIMNEJ INDOOROVEJ SEZÓNY S NOVOU PRIDANOU HODNOTOU!
21. október 2015

Degustácia skvelých svetových a domácich vín v podaní experta, bola štartom nielen indoorovej ale aj kaviarenskej sezóny. Ďakujeme za spoločnosť!

FOTOGALÉRIA K NAHLIADNUTIU

POZOR!!! ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN...
2. október 2015

Otváracie hodiny golfového klubu s kaviarňou

Pondelok - Piatok od 8:00h do 21:00h

Sobota - Nedeľa od 10:00h do 21:00h

Majstrovstvá Prvého žilinského golfového klubu Penati Golf Rezort
14. september 2015

Z otvorených majstrovstiev Prvého žilinského golfového klubu, organizovaných na golfovom ihrisku Penati, Šajdíkove Humence, vzišli Majstri P.Ž.G.K. pre rok 2015 Šimon Trnka a Ľubica Markulčeková.
GRATULUJEME!!!
V doplnkovej súťaži STBF MIX NETTO zvíťazil Ľubomír Trúchly pred Ľubicou Markulčekovou a Mariánom Grófom. Gratulujeme!!!
Vedenie klubu je poctené účasťou a charizmou členov. Sme právom hrdí na zázemie a jeho členskú základňu. Ďakujeme!

Fotogaléria k nahliadnutiu

IMS TURNAJ PRVÉHO ŽILINSKÉHO GOLFOVÉHO KLUBU - BLACK STORK
15. jún 2015

Prvý žilinský golfový klub v spolupráci so spoločnosťou POINT a.s. a  ims a.s. organizoval dňa 15.6.2015 otvorený hendikepový turnaj na golfovom ihrisku Black Stork vo veľkej Lomnici. Táto každoročná golfová destinácia napĺňa všetky predpoklady prospešne prežitého dňa. Ľudia, ihrisko, golf, jedlo, dobrá nálada. Na týchto stretnutiach sa zídu ľudia, ktorí robia dni výnimočné. Vďaka!

Dnes si trofej ims turnaja odniesla v kategórii NETTO MIX Lucia Sakálová pred Jozefom Hancinom a Jozefom Vráblom. Titul najlepšieho golfistu v kategórii BRUTTO zvíťazil Vladimír Tomáška a najlešej golfistky, Eva Jurková. Eva taktiež zvíťazila v doplnkovej súťaži najdlhšieho odpalu a Jozef Hancin zahral najbližšie k jamke. FOTOGALÉRIA K NAHLIADNUTIU
 
Gratulujeme víťazom!!!
STRETNUTIE PRIATEĽOV KLUBU V ČELADNEJ
18. máj 2015

Dňa 18.mája Prvý žilinský golfový klub organizoval stretnutie priateľov klubu v Čeladnej. Aj tentokrát nás moravsko-slezský kraj privítal s pekným počasím a úžasnou kondíciou ihriska ako obvykle. Ďakujeme členom priateľom klubu za skvelo prežitý deň!

Fotogaléria k nahliadnutiu

VYHODNOTENIE KLUBOVEJ LIGY, HRA NA JAMKY
17. apríl 2015

V mesiaci marec Prvý žilinský golfový klub ukončil indoorovú golfovú súťaž, Hra na jamky. Päť mesiacov sa dvanásť aktívnych hráčov vystriedalo v vzájomných zápasoch, z ktorých vzišli víťazi. Gratulujeme Marianovi Grófovi (na fotografii jeho nežná polovička, Alena Grófová), pred Demeterom Markulčekom a Jaroslavom Kaščákom.

FOTOGALÉRIA K NAHLIADNUTIU

RADOSLAV FUN CUP
10. marec 2015

V piatok, dňa 6.marca sa v golfovom klube konala indoorová súťaž jednotlivcov, RADOSLAV FUN CUP! Víťazstvom v  systéme hry, Na rany so započítaním HCP, sa tentokrát tešil Patrik Staňo pred Miroslavom Torousom a Jiřím Frolkom. Gratulujeme!

FOTOGALÉRIA K NAHLIADNUTIU

Skvelá atmosféra a nálada vládla počas celého stretnutia. Ďakujeme za skvelý tím!

KLUBOVÁ LIGA HRA NA JAMKY
1. marec 2015

Skupiny hráčov na mesiac MAREC

Pred nami je posledný mesiac klubovej ligy Hra na jamky sezóny 2014-2015. Zdravá golfová rivalita vrcholí a všetci sa tešíme na prekvapenie, kto tentokrát zvíťazí v indoorovom zápolení. Tešíme sa na stretnutie pri ďalších a ďalších golfových duetoch.

ELVÍRA FUN CUP
21. november 2014

Indoorová golfová sezóna je úspešne odštartovaná. Víťazom ELVÍRA Fun Cupu sa stal Jožko Vrábel pred Marie Jablonskou a Luciou Sakálovou.

Gratulujeme!

Fotogaléria k nahliadnutiu

PROFESIONÁLNY TRÉNER V INDOORE!!!
21. október 2014

Ponúkame vám služby profesionálneho trénera golfu!!!
V golfovom indoorovom klube na Vlčincoch bude pôsobiť počas zimných mesiacov profesionálny golfový  tréner Roman Kianička. Špeciálne dávame do pozornosti túto informáciu práve členom Prvého žilinského golfového klubu, ktorí získavajú 1 bonusovú hodinku. Všetko, čo pre to potrebujete urobiť je kontaktovať recepciu golfového klubu. Nielen zlepšenie golfovej praxe, no pre nováčikov ponúkame exkluzívnu prípravu pre získanie ZK. Bližšie informácie vám poskytne tím P.Ž.G.K..

Tešíme sa na Vás!
 

OTVORENÉ MAJSTROVSTVÁ PRVÉHO ŽILINSKÉHO GOLFOVÉHO KLUBU
30. september 2014

Perfektní ľudia a dokonalé počasie vytvorili nezabudnuteľné chvíle na golfovom ihrisku Gray Bear na Táľoch. Dvojdňová golfová túra Otvorených Majstrovstiev Prvého žilinského golfového klubu si vyžiadala dobrú kondíciu a žiadne omyly. Preto opäť vyhrali tí najlepší! Titul Majstra a Majsterky klubu si zaslúžene obhájili minuloroční víťazi Ľubica Markulčeková a Šimon Trnka. Víťazom GRATULUJEME!

Fotogaléria k nahliadnutiu

PENATI GOLF RESORT
22. júl 2014

Prvý žilinský golfový klub dňa 21.júla organizoval stretnutie na jednom z najkrajších golfových ihrísk nielen na Slovensku ale i za hranicami našej nádhernej krajiny. S profesionálnym prístupom personálu sme ráno o 10:00h odštartovali slnečný golfový deň. Ak by sme chceli hodnotiť kondíciu golfového ihriska, neplytvali by sme superlatívmi.  Recepcia, golfové ihrisko, kuchyňa, personál reštaurácie... Boli sme  nadmieru spokojní s poskytovanými službami.  Máme za sebou ďalší skvelý golfový zážitok!
 

Prvý žilinský golfový klub ďakuje členom a sympatizantom klubu za skvelú atmosféru.  Do skorého videnia!

Fotogaléria k nahliadnutiu

IMS TURNAJ PRVÉHO ŽILINSKÉHO GOLFOVÉHO KLUBU - BLACK STORK
16. jún 2014

Prvý žilinský golfový klub v spolupráci so spoločnosťou ims organizovali hendikepový turnaj na golfovom ihrisku Black Stork vo veľkej Lomnici. Turnaj spĺňal všetky atribúty skvelého stretnutia.

V kategórii STBF NETTO bola na prvom mieste ocenená Alena Grófová pred Mariánom Grófom a Ľuboslavou Kvasnicovou. V doplnkovej súťaži zabodoval Ondrej Kušnír, ktorý zahral najbližšie k jamke. Naopak najdlhšiu a najrazantnejšiu ranu zahral Vladimír Tomáška, ktorý sa zároveň stal najlepším golfIstom turnaja. Golfistkou turnaja sa stala Ľubomíra Kvasnicová.

Fotogaléria k nahliadnutiu

Víťazom gratulujeme!

Ďakujem hlavnému sponzorovi, spoločnosti ims a tešíme sa na ďalšie stretnutie, ktoré bude organizované v golfovom rezorte Penati. Kalendár podujatí

Tešíme sa na stretnutie!

GUĽÁŠ-PÁRTY
13. jún 2013

Ako po minulé roky, tak je tomu i tento. Prvý žilinský golfový klub pozval svojich členov na kotlíkový guľáš do záhrady golfového klubu. Ďakujeme v prvom rade šéf-kuchárovi Martinovi, ktorý opäť pripravil výborný guľáš. Kde sú príjemní ľudia s otvorenou hlavou, je vždy príjemná atmosféra. Tak tomu bolo i piatok, 13.!

Fotogaléria k nahliadnutiu

 

STRETNUTE ČLENOV A PRIATEĽOV P.Ž.G.K. KLUBU V ČELADNEJ
26. máj 2014

Členovia Prvého žilinského golfového klubu otvárali tohtoročnú golfovú outdoorovú sezónu v Čeladnej, na golfovom ihrisku Old Course. Oddych, pokoj prírody a nové golfové zážitky odpálili tú pravú outdoorovú sezónu 2014. Ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemnú atmosféru a zároveň Vás pozývam na ďalšie stretnutie, ktoré sa bude konať 16.6.2014 vo Veľkej Lomnici.

Tešíme sa na Vás!

Minifotogaléria k nahliadnutiu

KLUBOVÁ LIGA HRA NA JAMKY - VYHLÁSENIE VÍŤAZOV
11. apríl 2014

Od novembra do marca sa v Prvom žilinskom golfovom klube každoročne hrá súťaž jednotlivcov, ktorá nesie názov klubová liga - "Hra na jamky". Aj v tomto roku oficiálne ukončujeme indoorovú sezónu slávnostným vyhlásením víťazov.

Víťazom klubovej ligy HRA NA JAMKY sa stal  Demeter Markulček pred Mariánom Grófom a Jozefom Vráblom.

Prvý žilinský golfový klub si priazeň členov a priateľov klubu nesmierne váži preto sa srdečne a úprimne tešíme na stretnutia na golfových ihriskách Slovenska a Moravy.

 Kalendár podujatí 2014

 

Víťazom srdečne gratulujeme!

EMIL FUN CUP
1. február 2014

Príjemný piatkový večer strávili členovia a priatelia Prvého žilinského golfového klubu v indoorovom centre, kde bol organizovaný novoročný Emil Fun Cup. Organizátori ďakujú všetkým hosťom, pretože práve kvôli nim v klube panovala športová a zároveň priateľská atmosféra. Novoročný Fun Cup s víťazným titulom obhájili Jiří Frolka pred Miroslavom Torousom a Patrikom Staňom.

Gratulujeme!

FOTOGALERIA

OTVORENÉ MAJSTROVSTVÁ PRVÉHO ŽILINSKÉHO GOLFOVÉHO KLUBU
4. október 2013

Prvý žilinský golfový klub tohto roku organizoval Otvorené Majstrovstvá na golfovom ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici. Skvelá golfová nálada, úžasní ľudia a pridaná hodnota ideálneho počasia, počas celého klubového podujatia! Hlboká vďaka patrí členom a priateľom klubu, ktorí mu udávajú kontúru aj zmysel. Ďakujeme!!! Fotogaléria k nahliadnutiu (fotky budú priebežne dopĺňané)

Titul MAJSTRA Prvého žilinského klubu si obhájil ŠIMON TRNKA pred Vladimírom Tomáškom a Miroslavom Rapšíkom.

Titul MAJSTERKY Prvého žilinského golfového klubu nadobudla ĽUBICA MARKULČEKOVÁ pred Alenou Tomáškovou a Jozefou Trúchlou.

V doplnkovej kategórii STBF NETTO MIX sa na prvej pozícii umiestnil Vladimír Tomáška pred Andrejom Mellenom a Šimonom Trnkom.

Víťazom gratulujeme!!!

PENATI GOLF RESORT
2. júl 2013

Penati Golf Resort je na Slovensku ojedinelý projekt, ktorý už onedlho pribudne na mape špičkových golfových rezortov v strednej Európe. Vyrastá na Záhorí, pri meste Senica, uprostred borovicových lesov, na pôde posiatej bielymi piesočnými dunami. Prvý areál u nás, ktorý svojou neobvyklou rozlohou na ploche 217 hektárov a vlastnosťami splní očakávania širokého spektra golfistov a golfových priaznivcov.

FOTOGALÉRIA

ims turnaj Veľká Lomnica, Black Stork
11. jún 2013

Ani  túto sezónu sme  nevynechali tradičný ims turnaj, ktorý organizoval Prvý žilinský golfový klub v spolupráci so spoločnosťou ims spol. s r.o.,  úspešnou poradenskou, konzultačnou a vzdelávacou spoločnosťou, ktorá už viac ako 10 rokov patrí medzi lídrov na trhu v tejto oblasti. Zo Žiliny až na golfové ihrisko Black Stork sme sa odviezli autami značky NISSAN. Túto komfortnú službu zabezpečila spoločnosť POINT a.s.. Napriek premenlivému počasiu sme turnaj odohrali s úsmevom na tvárach a s pocitom príjemne stráveného dňa. Na záver boli vyhodnotení víťazi  rôznych kategórií. V MIX STBF NETTO kategórii  sa na prvé miesto pregolfoval Patrik Rapšík pred Róbertom Turcerom a Janou Trnkovou. Najbližšie k jamke zahrala Alena Tomášková a najdlhší odpal sa podaril opäť Patrikovi Rapšíkovi. Absolútnymi víťazmi v hre na rany sa stala v ženskej kategórii Ľubomíra Kvasnicová a v mužskej kategórii Patrik Rapšík. Víťazom GRATULUJEME!

FOTOGALÉRIA

VANDA FUN CUP
7. február 2013

Dňa 7.2.2013  Prvý žilinský golfový klub organizoval indoorový golfový turnaj, Vanda Fun Cup. Opäť pribudli nové tváre, opäť sa na stupienkoch víťazov zaskveli tí naj! Anton Súkeník obsadil prvé miesto pred Mariánom Grófom a Demom Markulčekom.

Ďakujeme za príjemný večer v spoločnosti príjemných a usmievavých ľudí, členov a priateľov Prvého žilinského golfového klubu.

AGNES FUN CUP
17. november 2012

Vážení golfoví priatelia!

V piatok 16.novembra sa v golfovom klube na Vlčincoch konalo stretnutie priateľov klubu na klubovej turnajovej partičke zvanej "funcup". V tento večer zabojoval okrem nášho majstra klubu Šimona Trnku aj dvaja pravidelní účastníci funcupov Jozef Vrábel a Anton Súkeník. V doplnkovej súťaži zvanej PUTTING na 9-tich jamkách sa nedal zahanbiť Miroslav Peterka.

VĎAKA starým aj novým zúčastneným za príjemnú atmosféru!

Fotogaléria k nahliadnutiu

MAJSTROVSTVÁ PRVÉHO ŽILINSKÉHO GOLFOVÉHO KLUBU
20. september 2012

Otvorené Majstrovstvá Prvého žilinského golfového klubu, organizované na golfovom ihrisku v Skalici, majú svojho Majstra a Majsterku!

Prihlásenie

Golfové indoorové centrum OTVORENÉ.

Golfshop, kaviareň či príležitostný tréning na golfovom simulátore je k dispozícii počas celého roka. Vždy sa budeme tešiť na vašu návštevu.

otvorené celoročne

PO - PI 08:00h - 21:00h

SO-NE 10:00h - 21:00h.